POL-ECO-SYSTEM 2015

Dzięki połączeniu czterech imprez branżowych targi POL-ECO-SYSTEM stały się największym w Polsce wydarzeniem poświęconym osobom poszukującym innowacyjnych rozwiązań i technologii z zakresu szeroko pojętej ochrony środowiska oraz zrównoważonego rozwoju.
polecosystem-01

ECOMONDO

Od ponad dziesięciu lat COPARM Srl bierze udział w targach ECOMONDO w Rimini (Włochy), które są najbardziej prestiżowym wydarzeniem w branży na terenie Włoch i rokrocznie przyciąga uwagę wszystkich zainteresowanych branżą ochrony środowiska. Co roku wykorzystujemy tę niepowtarzalna okazję i prezentujemy oraz proponujemy innowacje w naszej branży i demonstrujemy nasze maszyny i instalacje o zasięgu krajowym i międzynarodowym.

COPARM Srl uczestniczy także w konwentach SEP w Padwie, które skupiają się przede wszystkim na technologiach i rozwiązaniach w dziedzinie przetwarzania i obróbki odpadów. Przetwarzanie i obróbka odpadów to dziś strategiczny sektor rynku, nieustannie ewoluujący szczególnie w zakresie odzysku energii z odpadów.

Z myślą o ciągłym rozwoju i wprowadzaniu innowacji, w 2010 roku COPARM wziął również udział w targach IFAT w Monaco w Bawarii uzyskując uznanie na arenie międzynarodowej. Uznanie w skali międzynarodowej kultywujemy z dumą i nieustannie dążymy do podwyższania standardów produktów „ Made in Italy” na arenie międzynarodowej.